Pojďme pomoct Ježíškovi s Technickým klubem Štětí

Protože Ježíšek má o Vánocích opravdu hodně práce, tak se rozhodli zaměstnanci Technického klubu ve Štětí, že mu letos pomohou. V klubovně na Základní škole Ostrovní se tedy uskuteční 4 otevřené dílny pro širokou veřejnost s vánoční tématikou, kde se budeme věnovat postupně adventnímu kalendáři, ozdobám na stromeček, dárku pro maminku a nakonec nebude chybět ani dárek pro tatínka.

Seznam dílen:

  • 30. 11. 2021 od 17 do 20 hodin, Adventní kalendář – pojďme si popovídat o adventním kalendáři, spočítat dny do vánoc a jeden si odnést domů,
  • 1. 12. 2021 od 17 do 20 hodin, Ozdoba na stromeček – víte jaká je tradiční barva na ozdoby na stromečku? A chcete mít svoji originální? Pak je pro Vás tato dílna jak šitá na míru,
  • 7. 12. 2021 od 17 do 20 hodin, květináč pro maminku, pojďme společně udělat radost maminkám,
  • 8. 12. 2021, od 17 do 20 hodin, rámeček pro tatínka, i tatínkové si zaslouží dárek, na dílnu si doneste fotografii nebo obrázek o velikosti cca 15×11 cm.

Všechny dílny jsou přístupné pro širokou veřejnost a zcela zdarma. Zaměstnanec Technického klubu si vždy v celou hodinu vyzvedne zájemce u hlavního vchodu ZŠ Ostrovní a dovede je do dílny. První skupina začíná v 17 hodin, poslední si vyzvedne v 19 hodin. Doporučujeme mít na sobě oblečení u kterého nevadí, že se dítě zamaže.

Technický klub je součástí projektu Podpora polytechnického vzdělávání a gramotností v ÚK, který je spolufinancován Evropskou unií.

Lucie Folbergerová, vedoucí Technického klubu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *