Veškeré aktivity Technického klubu jsou ZDARMA

Vše, co se týká webu si děláme svépomocí, za případné chyby se předem omlouváme

Volnočasové aktivity v klubovně na ZŠ OSTROVNÍ

Hrátky s legem a robůtky

OBSAZENO

Hrátky se stavebnicemi, které jsou navrženy tak, aby byly zábavné a vhodné pro malé dětské ručičky. Na kroužku usilujeme o rozvoj dětí k tvořivosti a dáváme jim možnost nekončící hry plné fantazie. Díky stavebnicím bude rozvíjena jemná motorika, zatímco si budou vaše děti hrát – stavět – konstruovat.  

Robůtci pro rodiče s dětmi

Na kroužek je možné se přihlašovat

Hrátky se stavebnicemi, které jsou navrženy tak, aby byly zábavné a vhodné pro malé dětské ručičky. Na kroužku usilujeme o rozvoj dětí k tvořivosti a dáváme jim možnost nekončící hry plné fantazie. Používáme stavebnice, ale i různé další pomůcky pro rozvíjení jemné motoriky, zatímco si vaše dítě hraje – staví – konstruuje. Kroužek je určený pro rodiče s dětmi, takže jsou vítáni i ty nejmenší z nás.

Lego robotika a 3D tisk

OBSAZENO

Programování lego stavebnic

OBSAZENO

Baví tě hrát si s legem, ale chtěl bys umět i něco víc? Pojď se ho naučit programovat! Technický klub má k dispozici mnoho stavebnic a v kroužku si je budeš moci všechny vyzkoušet a naučit se základy programování.

Herní doupě

Na kroužek je možné se přihlašovat

Šikulkovské doupě pro nejstarší

Poslední místo

Kroužek je vhodný pro začínající modeláře. Budeme spolu stavět dřevěnou vesnici, lepit nebo kreslit modely aut a letadel, naučíme se používat modelářské barvičk a spoustu dalšího. Aktivita se hodí pro zručné děti.


Šikulkovské doupě pro mrňata

OBSAZENO

Tvůrčí kroužek pro šikovné děti.  V kroužku budeme lepit, stavět, hrát si.  

Šikulkovské doupě

Poslední 2 místa

V kroužku budeme spolu stavět, lepit nebo kreslit modely vesniček, autíček, přírody a mnoho dalšího.  Aktivita se hodí pro zručné děti. 

Volnočasové aktivity na VOŠ ot a SŠ Štětí

Letem světem

OBSAZENO

Na kroužku Letem světem se naučíte základy programování a ovládání robotů. Získáte dovednosti v práci s počítačem a seznámíte se s tiskovými technologiemi, jako je sítotisk a termosublimace. Spojení programování, robotiky a tisku vám umožní vytvářet nevšední a inovativní projekty.

Logické mikrokontroléry

OBSAZENO

Vstup do světa IT kreativity a otevři se novým technologickým možnostem. Pracuj s Arduino mikrokontrolery, Raspberry Pi, 3D tiskem i 3D modelování a spoj teorii s praktickými projekty. Pájej komponenty, tvoř vlastní nápady a prozkoumej elektronické dovednosti. Připoj se k nám a získej klíč k technické kreativitě!

Tiskni a navrhuj

OBSAZENO

Na tomto kroužku budeš moci vytvářet 3D modely a pak využít i svojí logiku a kritické myšlení k tomu, jak udělat funkční skládací mechanismus, nebo optimalizovat design pro tisk. Tady se tvoje nápady stanou realitou.

Řemeslná dílna

OBSAZENO

Chtěl by si pracovat se dřevem a naučit se všechny konvenční i umělecké techniky? V tom případě se přihlaš na kroužek Umělecko-řemeslná dílna, kde si kromě klasické práce se dřevem osvojíš i umělecké a restaurační techniky.