Jak cestují kouzelníci? Technický klub se opět připojí k Evropskému týdnu mobility

Technický klub Štětí se již tradičně připojí ke kampani Evropský týden mobility pod záštitou Zdravého města Štětí. Tentokrát si v klubu budeme vyprávět o tom, jak cestují kouzelníci. Zda je ekologičtější cesta na koštěti, testrálovi nebo to vzít přes krb s letaxem.

Navštívit nás budete moct v úterý 19. září od 11 do 16 hodin v klubovně na Základní škole Ostrovní. Nezáleží na tom, zda si mudla nebo kouzelník nebo dorazíš v plášti či džínách. V každém případě si u nás budeš moc vyrobit maličkost z kouzelnického světa, podívat se jak tiskne 3D tiskárna a na ty nejmenší tu bude čekat vláček, co kdyby zrovna ten náš jel náhodou do Bradavic.

Na akci jsou zvány všechny děti z okolí se svými rodiči, není podmínkou navštěvovat jiné volnočasové aktivity Technického klubu.  Pedagog si vždy vyzvedává skupinu v celou hodinu od 11 hodin a poslední skupinu pak v 15 hodin před hlavním vchodem do školy.

V prostorách Technického klubu na ZŠ Ostrovní chceme vést děti k Technickému vzdělání zábavnou formou. Nabízíme volnočasové aktivity pro děti s rodiči a kroužky pro děti každého věku a to vše zcela zdarma v oborech robotiky, logiky a polytechniky. Rozpis kroužků a více informací najdete na webu www.tksteti.cz.

Kroužky a otevřené dílny Technického klubu mohly vzniknout díky projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017377 s názvem Podpora polytechnického vzdělávání a gramotností v ÚK, který je spolufinancován Evropskou unií.

Lucie Folbergerová, vedoucí Technického klubu Štětí