V Technickém klubu uděláme dárečky pro naše milované maminky

Technický klub Štětí Vás zve na Otevřenou dílnu s názvem Dárečky pro maminky, která se uskuteční 8. 4. 2023 v klubovně Technického klubu na ZŠ Ostrovní ve Štětí od 10 do 18 hodin. Z dílny si odnesete mýdlo, které sami namícháte a ozdobíte jako dárek pro maminku nebo třeba babičku.

Do klubu jsou zvané všechny děti z okolí se svými rodiči. Na tuto dílnu jsou rodiče podmínkou, kvůli práci s mýdlovou hmotou.  Klubovna bude otevřená pro všechny, není potřeba navštěvovat jiné volnočasové aktivity Technického klubu.  Pedagog si vždy vyzvedává skupinu v celou hodinu od 10 hodin a poslední skupinu pak v 17 hodin před hlavním vchodem do školy.

Všechny akce Technického klubu jsou zcela zdarma. Více informací naleznete na Facebooku Technického klubu Štětí nebo na www.tksteti.cz.

Otevřené dílny Technického klubu pro oblast gramotnost – logika mohly vzniknout díky projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017377 s názvem Podpora polytechnického vzdělávání a gramotností v ÚK, který je spolufinancován Evropskou unií.

Vedoucí Technického klubu Lucie Folbergerová