Technický klub ve Štětí se těší na další otevřené dílny

Pro naše maminky

Den matek je den, kdy se vzdává pocta všem maminkám a ani v Technickém klubu na takovou důležitou věc nezapomínáme. Přijďte v sobotu 7. května do otevřené dílny vyrobit své mamince jedinečné přáníčko speciální technikou zvanou pískování. Dílna pro oblast gramotnost – logika proběhne od 10 do 18 hodin. Pedagog si vždy vyzvedává skupinu návštěvníků v celou hodinu u hlavního vchodu do ZŠ Ostrovní. Akce je vhodná pro děti už od mateřské školky s doprovodem rodičů.

Hrady, věže, draci a princezny

Červnová otevřená dílna Technického klubu Štětí proběhne v sobotu 11. června od 10 do 18 hodin v prostorách klubovny, která sídlí na ZŠ Ostrovní. Pedagog si vyzvedává skupinu návštěvníků vždy v celou hodinu u hlavního vchodu do školy. Jak již název napovídá, hlavním tématem budou hrady, korálkování draka, který bude chrlit svítící oheň a výroba princezny.

Součástí akce bude soutěž o nejvyšší věž. Vítěz bude zveřejněn na Facebooku Technického klubu Štětí a obdrží drobnou odměnu. Do soutěže není nutné se registrovat, jedinou podmínkou je alespoň dvoučlenný tým (rodič a dítě). Vyhrává dvojice, která postaví nejvyšší věž, aniž by spadla.

Všechny akce Technického klubu jsou zcela zdarma a není podmínkou navštěvovat jiné jeho aktivity. Více informací naleznete na Facebooku Technického klubu Štětí nebo na www.tksteti.cz.

Otevřené dílny Technického klubu pro oblast gramotnost – logika mohly vzniknout díky projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017377 s názvem Podpora polytechnického vzdělávání a gramotností v ÚK, který je spolufinancován Evropskou unií.

Vedoucí Technického klubu Lucie Folbergerová