Technický klub v prostorách ZŠ Otrovní plánuje na únor hned dvě Otevřené dílny pro veřejnost

V lednu zastihla bohužel pedagoga Technického klubu ve Štětí nemoc, a tak se musela zrušit naplánovaná Otevřená dílna. Ale nemusíte se bát, nikdo o nic nepřijde, protože na březen jsme místo jedné dílny naplánovali hned dvě.

4. března nás čeká Otevřená dílna věnovaná karetním a stolním hrám. Přijďte si s přáteli nebo rodinou půjčit jakoukoliv hru, kterou má Technický klub k dispozici a vyzkoušejte si ji u nás zahrát. Máme k dispozici hry pro děti z mateřských školek až po dospěláky, kteří jsou stále srdcem dítětem a rádi si hrají.

25. března se pak v klubu začneme chystat na Velikonoce. Ozdobíme vajíčko ze dřeva, které si samozřejmě odnesou děti domů na ozdobu. A uděláme bříško králíčkovi z bambulky.

Na akce jsou zvány všechny děti z okolí se svými rodiči, ale tentokrát i dospělí, kteří jsou srdcem hráči. Není podmínkou navštěvovat jiné volnočasové aktivity Technického klubu.  Pedagog si vždy vyzvedává skupinu v celou hodinu od 10 hodin a poslední skupinu pak v 17 hodin před hlavním vchodem základní školy Ostrovní.

Všechny akce Technického klubu jsou zcela zdarma. Více informací naleznete na Facebooku Technického klubu Štětí nebo na www.tksteti.cz.

Otevřené dílny Technického klubu pro oblast gramotnost – logika mohly vzniknout díky projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017377 s názvem Podpora polytechnického vzdělávání a gramotností v ÚK, který je spolufinancován Evropskou unií.

Vedoucí Technického klubu Lucie Folbergerová