Jednorožci, mytologie a Technický klub

Symbol síly, čistoty, života, štěstí, krásy a panenství, takto je popisováno mýtické stvoření s rohem, které všichni známe jako Jednorožce. Pojďte ho s Technickým klubem ve Štětí lépe prozkoumat.

Otevřená dílna na téma Mytologie – Jednorožci proběhne v klubovně Technického klubu na ZŠ Ostrovní dne 26. března od 10 do 18 hodin. Pedagog si vždy vyzvedává skupinku v celou hodinu před hlavním vstupem do školy a má připravený program pro děti všech věkových kategorií. Akce je určená i pro rodiče s dětmi. Pokud Tě zajímá, odkud se tato bájná zvířata vzala, zda by mohla existovat nebo kdo používal žíně z jednorožce ve své hůlce v kouzelnickém světe Harryho Pottera, je tato dílna pro oblast gramotnost – logika v rámci projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017377 určená přesně pro Tebe.

Otevřenou dílnu může navštívit široká veřejnost a každé dítě si odnese přívěšek s jednorožcem, který si na místě vyrobí.

Všechny akce Technického klubu jsou zcela zdarma a není podmínkou navštěvovat jiné jeho aktivity. Více informací naleznete na Facebooku Technického klubu Štětí nebo na www.tksteti.cz.

Technický klub je součástí projektu Podpora polytechnického vzdělávání a gramotností v ÚK, který je spolufinancován Evropskou unií.

vedoucí Technického klubu Štětí Lucie Folbergerová