Den s roboty v Technickém klubu Štětí

Technický klub Štětí Vás zve na listopadovou Otevřenou dílnu Den s roboty. Ta proběhne 12. 11. 2022 v klubovně Technického klubu na ZŠ Ostrovní ve Štětí od 10 do 18 hodin. Děti, ale i jejich rodiče si vyzkouší práci s WeDo stavebnicí nebo budete mít možnost nakreslit dráhu robotovi s jménem Ozobot. Pro nejmenší budou pak k dispozici roboti včeliček, které se mohou pohybovat po plátně města podle Vašich instrukcí. V neposlední řadě si společně vyrobíme z papíru repliku robota, kterou si budete moct odnést domů na výstavu.

Na akci jsou zvány všechny děti z okolí se svými rodiči, není podmínkou navštěvovat jiné volnočasové aktivity Technického klubu.  Pedagog si vždy vyzvedává skupinu v celou hodinu od 10 hodin a poslední skupinu pak v 17 hodin před hlavním vchodem do školy.

Všechny akce Technického klubu jsou zcela zdarma. Více informací naleznete na Facebooku Technického klubu Štětí nebo na www.tksteti.cz.

Otevřené dílny Technického klubu pro oblast gramotnost – logika mohly vzniknout díky projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017377 s názvem Podpora polytechnického vzdělávání a gramotností v ÚK, který je spolufinancován Evropskou unií.

Vedoucí Technického klubu Lucie Folbergerová