Technický klub Štětí nabízí ve školním roce 2022/2023 opět kroužky zdarma

Technický klub nabídne i v novém školním roce mnoho zábavy pro velké i nejmenší. Nadále bude pokračovat v Otevřených dílnách pro širokou veřejnost a nabídne i mnoho kroužků, které budou moct navštěvovat děti už od mateřské školky. A i v novém školním roce bude technický klub otevřené dílny a kroužky nabízet zdarma.  

V klubovně na ZŠ Ostrovní se budou otevírat kroužky ze třech oborů Logika, polytechnika a robotika. Naším hlavním cílem je vést děti k technickému vzdělání zábavnou formou. Možnost přihlášení se otevře na našem webu www.tksteti.cz na začátku srpna. Nebo se můžete přijít seznámit s klubem a vyplnit přihlášku na Otevřenou dílnu Písmenkování, která se bude konat 13. srpna 2022. V neposlední řadě pro Vás Technický klub připravuje i Den otevřených dveří. Nicméně místa na kroužcích jsou omezená, tak aby Vám to Vaše vysněné neuniklo. Otevřené dílny pak zůstávají neomezené pro celou širokou veřejnost.

Robotika: Robotika a 3D tisk (1. stupeň ZŠ), Programování lego stavebnic, (1. stupeň ZŠ), Hrátky s legem a robůtky (MŠ), Robůtci pro rodiče s dětmi (MŠ)

Polytechnika: Šikulkovské doupě (1. stupeň ZŠ), Šikulkovské doupě pro mrňata (MŠ), Hravé ručičky (1. stupeň ZŠ, 4 a 5 třída)

Technický klub mohl vzniknout díky projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017377 s názvem Podpora polytechnického vzdělávání a gramotností v ÚK, který je spolufinancován Evropskou unií.

Vedoucí Technického klubu Lucie Folbergerová